JustCreate

KTO SME, A ČO VÁM PONÚKAME?

Spoločnosť JustCreate bola založená začiatkom roku 2017, a v krátkom čase plánuje zaujať líderskú pozíciu na lokálnom trhu v oblasti technológií 3D Tlače, spolu s orientáciou aj pre zahraničné trhy. Poskytujeme služby online 3D tlače, prototypizácie, či malovýroby v profesionálnej kvalite, s dôrazom na expresnosť vybavenia. Naším hlavným benefitom, a dôvodom, čím sa od ostatných lokálnych spoločností s podobným zameraním odlišujeme, je možnosť okamžitého nacenenia vášho 3D modelu, spolu s výberom konkrétneho, vami požadovaného materiálu pre podanie objednávky na spracovanie a následnú tlač. Výtlačok vám bude doručovaný naším prepravcom v nasledujúce pracovné dni ihneď ako to bude možné. JustCreate má prístup k širokej škále materiálov v oblasti modelovania, rovnako ako možnosť využitia konzultácie vášho projektu, vďaka čomu môžete dosiahnuť úplnú optimalizáciu, prípadné správne nasmerovanie, či minimalizáciu vynaložených nákladov z vašej strany. Naše pôsobenie na Slovensku je koncentrované v Bratislave, kde prebieha väčšina technických prác, ako aj stretnutí so zákazníkmi. Kontaktovať nás môžete pohodlne prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

 

PREČO ROBÍME TO, ČO ROBÍME?

Domnievame sa, že spojením kvality našich výrobkov, expresnosti dodania a správného prístupu môžeme vytvoriť priaznivé podmienky pre pokračovanie projektov, ktoré by v opačnom prípade boli len minulosťou. Vieme, že prototypizácia, ako čas potrebný pre ďalší posun, a spôsob plánovania je pri dnešných požiadavkách trhu veľmi dôležitá časť v rámci napredovania projektu, a preto na vaše objednávky vybavujeme a spracovávame ihneď.

 

MY, BLIŽŠIE

Dvaja dlhoročný kamaráti, ktorých vždy bavilo tvoriť niečo, čo má potenciál pre prínos, chceli svoje záujmy v oblasti moderných strojárenských technológií preniesť aj do reality, a neostať len v teoretickej rovine. Vďaka zanieteniu pre dizajn, v spojení s nekonečnou kreativitou môžeme vytvárať elegantné nápady, ktorých realizácia sa s trochou akcieschopnosti stáva bežnou vecou. Aj napriek vyššie spomenutým faktom, je v našom záujme čo možno najviac znížiť enviromentálny dopad, a pokračovať v poskytovaní kvalitných služieb s ohľadom na budúce generácie.